PİANO TAŞIMA

PİANO TAŞIMA

PİANO TAŞIMA

Her eşya taşınabiliyorsa piyanolarında taşınması mümkündür. Fakat piyanolar diğer eşyalara göre daha özen gösterilmesi gerekiyor. Uzman kişiler tarafında özel teknik gerektiriyor. Piyanonuzu çok seviyorsunuz değil mi? Başına gelebilecek her hangi bir çizilme, şase kırılması, ezilmesi veya içerisindeki tellerin kopması tarzındaki zararlara uğramasını istemezsiniz. Bu nedenle piyano taşımacılığı içerisinde uzman kadrosunun olduğu firmalarca gerçekleştirilmelidir. Piyanolar hassas oldukları kadar da ağır eşyalar arasında yerini alıyorlar.

Piyano Taşımacılığı

Piyanolarınız firmamız bünyesinde çalışan uzman personeller tarafından iki kat ambalaj malzemesi ile ambalajlanıyor. Daha sonra beş kişiden oluşan ekiple birlikte kayışlar yardımıyla taşıyoruz. Piyano taşımacılığı sırasında aslı sistem, makaslı trans palet gibi malzemelerden destek alıyoruz. Piyanolar ağır olduğu kadar narin müzik aletleridir. Oldukça pahalı oldukları için taşınması sırasında oluşacak hasarlar size büyük kayıplar verebiliyor. Bu nedenle firmamız sizlere sigortalı bir şekilde eğitimli personeller eşliğinde taşıma gerçekleştiriyor.

Piyano Taşımacılığı

Sektörün hızla ilerlemesi rekabeti oldukça yüksek hale getirmiştir. Bu nedenle kalite oldukça düşük olabiliyor. Piyano taşımacılığı yapan firmaların çoğu gerekli ekipmanları bulundurmadığında dolayı büyük hasarlara yol açabiliyorlar. Piyanolarınız nakliye esnasında araca aslı sistem yardımıyla yerleştirilerek dikkatlice kilitlenir. Kilit aparatları sayesinde her hangi devrilme veya çizilme, ezilme gibi hasarlara maruz kalmaz.  Müşteri memnuniyeti odaklı firmamız piyanolarınızın hızlı ve hasar almadan teslimatını gerçekleştiriyor.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.